KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14886211

nr 1488 6211

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Signerad Barbara, "Verazzano-Narrows bridge" under construction. Signerad, daterad -63. Bildmått: 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 september 2022
kl 19:08:09