nr 1488 6211
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad Barbara, "Verazzano-Narrows bridge" under construction. Signerad, daterad -63. Bildmått: 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
måndag 5 september 2022 kl 19:08:09